Jdi na obsah Jdi na menu
 


NF nejml.minižáků - Příbor 2009

23. 4. 2009

Národní finále nejmladších minižáků

Příbor   1.5. - 3.5.

Sportovní hala: TG Masaryka

Družstva: BK Příbor

                Baskeťáci TJ Sokol Josefov

                BSK České Budějovice

                TJ Jiskra Havlíčkův Brod

                SAM BŠM Brno

                BK Lovosice

  Soupiska BK Příbor

trenér družstva
Milan Slaný

vedoucí družstva
Jiří Slaný


 

Barva dresů tmavých a světlých oranžové

1998 Bukovjan Lukáš „ C „
1998 Říčka Jan 
1998 Rynda Pavel  
1998 Gajdoš René 
1998 Kubáň Vít 
1999 Šimíčková Karin  
1999 Maléřová Adéla 
1999 Drábíková Dora 
1999 Havlík Tomáš 
2000 Kudry Patrik  
1998 Vlčková Nikola 
2000 Busková Gabriela 
1998 Königová Klára 
2000 Filipová Sabina 
1999 Zetocha Josef 
2000 Chromečková Alice 
2000 Rojíčková Lucie 
2001 Tomek Jiří

Hráč a hráčky označení oranžově jsou nahradníci.

Rozpis zápasů

 

 

Pátek 1. května 2009

08:00 BK Lovosice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod    
09:25 BSK České Budějovice - Baskeťáci Josefov    
10:50 BK Příbor - SAM BŠM Brno    
12:15 Slavnostní zahájení      
12:30 BK Lovosice - BSK České Budějovice    
13:55 Baskeťáci Josefov - SAM BŠM Brno    
15:20 TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Příbor    
16:45 Baskeťáci Josefov - BK Lovosice    
18:10 SAM BŠM Brno - TJ Jiskra Havlíčkův Brod    
19:35 BK Příbor - BSK České Budějovice    
21:00 Porada (slavnostní posezení) všech trenérů a organizačních pracovníků Národního finále 2009 v Příboře - ÚČAST NUTNÁ!!!      

Sobota 2. května 2009

08:00 SAM BŠM Brno - BSK České Budějovice
09:25
 BK Lovosice - BK Příbor
10:50 TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Baskeťáci Josefov
12:15 SAM BŠM Brno - BK Lovosice
13:40 BSK České Budějovice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15:05 BK Příbor - Baskeťáci Josefov
16:30 Slavnostní ukončení turnaje  

Konečná tabulka

 

    
 

X TJ Jiskra Havlíčkův Brod BK Příbor BK Lovosice BSK České Budějovice Baskeťáci TJ Sokol Josefov SAM BŠM Brno
TJ Jiskra Havlíčkův Brod X 27:93  53:55  28:45   23:67  42:57
BK Příbor  93:27 X 98:10  89:29  65:39  64:28 
BK Lovosice 55:53  10:98
X 30:58
 28:54 16:55 
BSK České Budějovice 45:28  29:89   58:30 X 32:51  41:54 
Baskeťáci TJ Sokol Josefov 67:23  65:39   58:24  51:32 X 59:37 
SAM BŠM Brno 57:42  28:64  55:16  54:41  37:59  X

Umístění

1. BK Příbor

2. BASKEŤÁCI TJ Sokol Josefov

3. SAM BŠM Brno

4. BSK České Budějovice

5. BK Lovosice

6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod

 

Nejlepší střelec

Bukovjan Lukáš (BK Příbor)

 

Nejužitečnější hráč (MVP)

Mráz Jan (Josefov)

 

All Stars

Kluci

Říčka Jan          (BK Příbor)

Rynda Pavel      (BK Příbor)

Novotný Filip     (BASKEŤÁCI TJ Sokol Josefov)

Marek Vojtěch   (SAM BŠM Brno)

Pešík Radek      (BK Lovosice - Kondoři Liberec)

Holky

Vlčkobá Nikola               (BK Příbor)

Frisová Dominika           (BASKEŤÁCI TJ Sokol Josefov)

Titzová Barbora?            (BŠM SAM Brno)

Soukupová Alexandra   (BSK České Budějovice)

Krajcigrová Adéla          (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)

 

Děkujeme všem obětavým fanouškům.